Het team van Hansen Aaldering / RegioBank

Onze medewerkers

Hierbij stellen wij ons team graag aan je voor.

Alwin Aaldering
Alwin Aaldering

Directeur / adviseur

Alwin@hansenaaldering.nl

06-21237216

Jurgen Jansen
Jurgen Jansen

Directeur / adviseur

Jurgen@hansenaaldering.nl

06-25299524

Esther Leijting
Esther Leijting

Erkend hypothecair planner / Erkend financieel adviseur

Esther@hansenaaldering.nl

Robert Wassink
Robert Wassink

Commercieel medewerker

Robert@hansenaaldering.nl

Marijke Hansen
Marijke Hansen

Commercieel medewerker

Marijke@hansenaaldering.nl

Monique van de Beeten
Monique van de Beeten

Hypotheken binnendienst

Monique@hansenaaldering.nl

Enrico van Gerwen
Enrico van Gerwen

Commercieel medewerker

Enrico@hansenaaldering.nl

Annelies Jansen
Annelies Jansen

Commercieel medewerker

Annelies@hansenaaldering.nl

Marianne Buiting
Marianne Buiting

Commercieel medewerker

Marianne@hansenaaldering.nl

Monique Verheij
Monique Verheij

Commercieel medewerker

M.verheij@hansenaaldering.nl

Kim Ragas
Kim Ragas

Commercieel medewerker

Kim@hansenaaldering.nl

Niels Peters
Niels Peters

Hypotheken binnendienst

Niels@hansenaaldering.nl

Henriëtte Hartman
Henriëtte Hartman

Hypotheken binnendienst

Henriette@hansenaaldering.nl

Bram Tempel

Commercieel medewerker

Bram@hansenaaldering.nl

Jolanda Berkelder-Garagoski

Commercieel medewerker

Jolanda@hansenaaldering.nl

Hansen Aaldering Financieel Advies maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie