Het team van Hansen Aaldering / RegioBank

Onze medewerkers

Hierbij stellen wij ons team graag aan je voor.

Alwin Aaldering
Alwin Aaldering

Directeur / adviseur

Alwin@hansenaaldering.nl

06-21237216

Jurgen Jansen
Jurgen Jansen

Directeur / adviseur

Jurgen@hansenaaldering.nl

06-25299524

Esther Leijting
Esther Leijting

Financieel adviseur

Esther@hansenaaldering.nl

Robert Wassink
Robert Wassink

Adviseur verzekeringen

Robert@hansenaaldering.nl

Marijke Hansen
Marijke Hansen

Adviseur RegioBank

Marijke@hansenaaldering.nl

Monique van de Beeten
Monique van de Beeten

Hypotheken binnendienst

Monique@hansenaaldering.nl

Enrico van Gerwen
Enrico van Gerwen

Adviseur verzekeringen

Enrico@hansenaaldering.nl

Annelies Jansen
Annelies Jansen

Adviseur RegioBank

Annelies@hansenaaldering.nl

Marianne Buiting
Marianne Buiting

Schadebehandelaar

Marianne@hansenaaldering.nl

Mille van Sinderen
Mille van Sinderen

Adviseur verzekeringen en RegioBank

Mille@hansenaaldering.nl

Monique Verheij
Monique Verheij

Adviseur RegioBank

M.verheij@hansenaaldering.nl

Kim Ragas
Kim Ragas

Adviseur RegioBank

Kim@hansenaaldering.nl

Angela Hageman
Angela Hageman

Adviseur schade zakelijk

Angela@hansenaaldering.nl

Niels Peters
Niels Peters

Stagiair

Niels@hansenaaldering.nl

Hansen Aaldering Financieel Advies maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie